CrosairSoft
Menu
Your Cart

Hakkımızda

Felsefimiz
“Koşulları daha iyi, kolay ve etkin hale getirmek için sürekli girişim.”

TURFquick rulo çim halı ile bahçelerinizde mükemmel bir 100% organik çim örtüsü oluşturmanızın  kolay ve sorunsuz olması için inovasyon geliştiriyoruz.

Geleneksel ekim yönteminin yerini alan yeni bir teknoloji ile Ekolojik ekim tekstili, Tohum ve Gübre’yi birleştiriyoruz. Üretimimiz tamamiyle İsveç’de Avrupa ve dünya standartlarına uygun olarak gerçekleştiriliyor ve hem İskandinav hem uluslararası kurumlarca test edilip onaylanıyor.  Benzersiz ürünlerimizle herkes, geleneksel bir çim ekiminin gerektirdiği zamanın çok küçük bir bölümünde yani daha hızlı bir şekilde istediği mükemmel çim örtüsüne, kimseden yardım almadan sahip olabiliyor. Satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da mükemmel bir çim elde etmeniz için danışmanlarımızla destek oluyoruz.


“Tohum Ekim işlemi hiç bu kadar hızlı, kolay ve çevre dostu olmamıştı”

Turfquick®’ in yenilikçi, biyoçözünür özelliğine sahip çim ekim halısı, 2012 yılında 2 yıllık sıkı bir çalışma ve araştırma faaliyeti sonucunda İsveç’te yaratildi ve patent alindi .

Turfquick patenti gunumuzde 52 ulkede kayitli ve desig koruma sertifikasi ilede 38 ulkede satisa sunukmustur .

İnovasyon ve üretim faaliyetleri arasındaki işbirliğini son derece etkin kılan Merkez Ofisimiz ve üretim tesisimiz Stockholm- Nynashamn’da faaliyet göstermektedir.

Ekibimizde yer alan profesyonel mühendislerle birlikte, söz konusu fabrikada şimdi ekim tekstili üreten makineler kuruldu.
2014 yılı Eylül ayında Turfquick® üretimine başlandı.

Birçok tohum ve bitkiyi kapsayan geniş bir yelpazede, günlük olarak 10,000 m² Turfquick® üretimi yapacak kapasiteye sahiptir.

Geçtiğimiz yillar süre içinde 2,500,000 m²’den fazla Turfquick® üretilerek farklı ülkelere ihraç edildi.

Bu süre içinde, çim tohumları ekildi, tohumlar büyüdü, selüloz fiberler bileşenlerine ayrıldı ve referanslardan herhangi bir olumsuz geri dönüş olmadı.

2014 yılında, beri Turfquick®’in tanıtımının yapılması amacıyla Avrupa genelinde düzenlenen 18 uluslararası fuara katılım sağlandı.

Ürünlerimiz birçok övgü ve ödül aldı ve piyasanın güvenini kazandı. Ayrıca firmamız İsveç’te, farklı şehirlerde uygulama yapılmak üzere tedarikçi firma olarak seçildi.

Şu anda Turfquick® Avrupa, Amerika, Asya ve Avustralya kıtalarında 34 farklı ülkede perakendeciler aracılığıyla pazarlanmakta ve satılmaktadır. 2019 yılında ürünümüz benzersiz inovasyon seviyesi sayesinde Elmia Green Award’a layık görüldü. 2022 yulida NHS awad ve 2022 yilinda yine PCD garden fransada ödule layikm göruldu,

2023 yılında Türkiye ve Avustralya’ da yeni üretim tesislerimiz açılacaktır.

Farklı iklim koşullarına uygun ve farklı ihtiyaçlara cevap verebilen tohum karışımları kullanarak müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Hızlı teslimat hizmeti verebilmek için farklı karışımlar içeren en az 100,000 m²’lik stok miktarının sürekli olarak depolarımızda bulundurulmasını sağlıyoruz. 

Herhangi bir soru veya önerinizin olması durumunda, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Hakan Yılmaz

CEO


EGB Tarım Ticari Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd

Ziraat Bankası İncirli Bakırköy Şubesi

TR57 0001 0024 2297 7484 1150 03
WhatsApp
Canlı Destek