Özel Limited Şirket ve her bir bağlı kuruluşu, ana şirketi ve bağlı şirketlerinin bu Web Sitesini işlettiği kabul edilir (“biz” veya “biz”), hakkınızdaki bilgilerin nasıl kullanıldığını ve paylaşıldığını önemsediğinizi kabul eder. Bu Gizlilik Politikasını, Web Sitesinde hangi bilgileri topladığımızı, bilgilerinizi nasıl kullandığımızı ve bilgilerinizin toplanma ve kullanılma şekliyle ilgili seçenekleriniz hakkında sizi bilgilendirmek için oluşturduk. Lütfen bu Gizlilik Politikasını dikkatlice okuyunuz. Web Sitesini kullanımınız, bu Gizlilik Politikasında belirtildiği gibi gizlilik uygulamalarımızı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi gösterir.

Bu Gizlilik Politikasında açıklanan uygulamaların, tarafımızca veya iştiraklerimiz, bağlı şirketlerimiz veya acentelerimiz tarafından toplanan bilgiler için geçerli olduğunu lütfen unutmayın: (i) bu Web Sitesi aracılığıyla, (ii) uygun olduğunda, bu Web Sitesi ile bağlantılı olarak Müşteri Hizmetleri Departmanımız aracılığıyla, ( iii) bağımsız perakende mağazalarımızda bize sağlanan bilgiler yoluyla ve (iv) pazarlama promosyonları ve çekilişlerle bağlantılı olarak bize sağlanan bilgiler yoluyla  yoluyla kullanabileceğimizi bildiririz.

Bunun dışında bizim dışımızdaki herhangi bir web sitesindeki içerik ve/veya gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı beyan ederiz.

Bu Gizlilik Politikasının herhangi bir bölümünü herhangi bir zamanda tamamen veya kısmen değiştirme, güncelleme, ekleme, sonlandırma, kaldırma veya başka bir şekilde değiştirme hakkını tamamen kendi takdirimize bağlı olarak saklı tutarız. Bu Gizlilik Politikasını değiştirdiğimizde, bu Gizlilik Politikasının üst kısmında yer alan “son güncelleme” tarihini revize edeceğiz.

Bu Gizlilik Politikası değiştirildikten sonra bize bilgi verirseniz veya Web Sitesine herhangi bir şekilde erişir veya kullanırsanız, bu değişiklikleri koşulsuz olarak kabul ettiğiniz ve kabul ettiğiniz varsayılacaktır. Bu Gizlilik Politikasının en güncel versiyonu Web Sitesinde mevcut olacak ve bu Gizlilik Politikasının önceki tüm versiyonlarının yerine geçecektir.

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, info@turfquick.com adresinden e-posta ile Müşteri Hizmetleri Departmanımızla iletişime geçmelisiniz.